Kurs

E-MAIL i KALENDARZ

pod kontrolą

Z każdym awansem zaczynasz dostawać coraz więcej e-maili. Większość menedżerów dostaje ich ponad 15.000 rocznie. Nikt jednak wcześniej nie uczył, jak sobie z nimi radzić!

Przedstawiamy kurs wideo "E-mail i kalendarz pod kontrolą" - wszystkie najlepsze, sprawdzone techniki zarządzania pocztą i kalendarzem, zebrane w jednym miejscu.

W 3h naucz się, jak oszczędzić dziesiątki godzin czasu i stresu rocznie.

Pytania i odpowiedzi

Co otrzymam kupując kurs „Email i kalendarz pod kontrolą”?

Kupując kurs otrzymuje się login i hasło do logowania do platformy szkoleniowej, na której dostępnych jest 14 modułów wideo razem z ćwiczeniami i dodatkowymi materiałami.
Lekcje wideo omawiają teorię, a także zawierają nagrania ekranu pokazujące działanie w praktyce.

Co jest potrzebne do ukończenia kursu?

Wystarczy dowolna współczesna przeglądarka internetowa. Kurs można obejrzeć również na tablecie. W obu wypadkach wystarczy dostęp do Internetu.

Na jak długo uzyskam dostęp do kursu? Ile razy można go obejrzeć?

Opłata za dostęp do kursu dla pojedynczego użytkownika jest jednorazowa. Po zakupieniu kursu jeden użytkownik może go oglądać i wracać do niego dowolną ilość razy. Nie ma ograniczeń czasowych, produktywni.pl gwarantują dostęp do kursu przez co najmniej 2 lata od momentu zakupu.

Czy mogę zobaczyć jakiś przykładowy moduł tego szkolenia?

Oczywiście. Zapraszamy do obejrzenia sporego fragmentu modułu „efektywne wyszukiwanie” na youtube.

Czy istnieje opcja zakupu kursu dla całej firmy i jak kształtują się ceny?

Tak, oczywiście istnieje. Firma zazwyczaj otrzymuje jeden login i hasło, które umożliwią pracownikom dostęp do kursu. W ten sposób kurs przechodzić mogą również osoby zatrudnione już po jego zakupie. Cena kursu kształtuje się w zależności od wielkości firmy, oferując zniżki dla małych, średnich i dużych firm. Szczegółowy cennik dostępny jest tutaj.

Jak długi jest ten kurs?

Kurs składa się z 14 modułów o łącznej długości trzech godzin i ośmiu minut. Każdy moduł dostępny jest dodatkowo w postaci pliku pdf z transkryptem oraz nagrania audio w postaci pliku mp3. Część modułów zawiera dodatkowe materiały i odnośniki.

Jakie zagadnienia poruszane są w kursie?

Przechodzimy przez efektywne wyszukiwanie wiadomości, organizację folderów, technikę „Inbox zero”, delegowanie, organizację kalendarza, pracę bez rozproszeń i garść technik i narzędzi dla menedżerów, a także teorię stojącą za efektywnym wytwarzaniem nawyków na całe życie. Skuteczność tych technik była potwierdzana w ponad setce ankiet zebranych po kursie.

Czy techniki zawarte w kursie oferują realne efekty?

Zanim to szkolenie zostało nagrane i udostępnione w postaci wideo, ukończyło je ponad 300 osób z różnych firm, jako szkolenie z trenerem w sali. Miesiąc po szkoleniu, oceniając efekty, w ponad 150 ankietach, średnia oszczędność czasu wynosiła 15 do 60 minut dziennie, w zależności od stanowiska.
Poza oszczędnością czasu wiele osób pisało o poczuciu kontroli i odprężeniu oraz lepszej priorytetyzacji zadań. 60% ankietowanych, po miesiącu osiągnęło stan skrzynki odbiorczej, w której wiadomości praktycznie mieściły się na jednym ekranie.

Czy istnieje możliwość otrzymania faktury za zakup kursu?

Tak, jak najbardziej. Wystarczy w trakcie zakupu zaznaczyć odpowiednią opcję i podać dane do faktury. Zostanie ona wysłana praktycznie natychmiast na wskazany adres e-mail.

Jakie są dostępne formy płatności za kurs?

W grę wchodzą przelewy i szybkie płatności z większości polskich banków. Szczegółowa lista dostępna jest tutaj.

Co zrobić jeśli kurs mnie rozczaruje lub będą problemy z jego uruchomieniem?

W takich przypadkach prosimy pisać na adres kontakt (at) produktywni.pl lub użyć formularza kontaktowego.

Czy istnieje możliwość zakupu kursu dla małej grupy pracowników, a później ewentualnego dokupienia dla większej ilości?

Tak, oczywiście. W tej i wszystkich niestandardowych sytuacjach prosimy pisać na adres kontakt (at) produktywni.pl lub użyć formularza kontaktowego.

Założycielem serwisu Produktywni.pl jest Piotr Nabielec, trener mający 10-letnie doświadczenie w IT, zafascynowany produktywnością osobistą i rozwojem ludzi, autor książki „Effective Multitasking” oraz artykułów na portalach Lifehack oraz Productive!Magazine, wielokrotny mówca na krajowych i międzynarodowych konferencjach IT.
©copyright 2016 Produktywni.pl
Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej o Polityce Prywatności
Close